تبلیغات
░♦•♦•♦░اس ام اس و جوکهای جدید░♦•♦•♦░ - خبرهای جالب
░♦•♦•♦░اس ام اس و جوکهای جدید░♦•♦•♦░

پیرمرد 107 زنه، باز هم داماد شد (عصر ایران)
شولولولولو ... بادا بادا مبارك بادا ... ایشالله مبارك بادا ...بزن به افتخارش
ما هم به این بابابزرگ تبریك می گیم، اما متعجب هستیم چطور كمرش زیر بار این همه فشار (البته منظورمون فقط فشار اقتصادی است!) نه تنها نشكسته بلكه خم هم نشده است، گفتنی است این پیرمرد از طرف یكی از دانشگاهها دیپلم افتخار در امر تغذیه صحیح گرفت! مبارکش باشه
 
 
 
شهردار تهران : امسال نوع کار شهرداری چاله پر کردن و جوی آب ساختن نیست. (روزنامه خبر)
شهردار تهران از خالی بودن 200 هزار واحد مسكونی خالی از سكنه در كلان شهر تهران خبر داد
بله ... همانطور كه خود شهردار هم گفته اند دیگر امسال حال و حوصله چاله پر كردن ندارند، بلكه وقت خود را با شمردن خانه خالی های تهران پر می كنند؛
یكی از آگاهان گفت: در حالی كه اكثر جوانان صبح تا شب به دنبال یك خانه خالی می گردند (البته فقط و فقط برای ازدواج و تشکیل خانواده این خانه ها را می خواهند!)، چرا باید افرادی هزارتا هزارتا از این خانه ها داشته باشند و هیچ گونه استفاده ای هم از آن نكنند؟!
در همین راستا شنیده می شود كه همان پیرمرد 108 زنه پس از شنیدن خبر وجود 200 هزار خانه خالی گفته است:«فكرش رو بكن، اگه یكی از خونه ها مال من بود چه كارها كه می تونستم بكنم!»، وی در پاسخ به خبرنگار ما كه چه كارها می توانستید بكنید گفت:«از دست این 108 خانمم به آن خانه پناه می بردم و در سكوت و آرامش برای كنكور درس می خواندم!»


 
عكسی از" كارلا برونی" همسر جدید "نیكلا ساركوزی" رییس جمهوری فرانسه ، با قیمت 91000 دلار در نیویورك ، فروخته شد. (خبرگزاری سایه)
البته در متن خبر می خوانیم عكس مذكور  كارلا برونی را در حالی نشان می دهد كه [...] است!! واقعا متاسف می شویم كه دولت فرانسه آنقدر با كمبود بودجه مواجه شده اند كه همسر رئیس جمهورش برای كسب درآمد اینگونه اعمال را انجام می دهد.
گفتنی است كه گفته می شود همان پیرمرد 108 پس از دیدن نیكلا گفته است:« هی هووو! چه خانم با شخصیتی!!» با لهجه طغرل بخونین

 

 

 

 


نوشته شده در تاريخ سه شنبه 18 فروردین 1388 توسط mahyar hosseiny


درباره وبلاگ
جستجو
آرشيو مطالب
آخرين مطالب
نويسندگان
پيوند ها
صفحات جانبي
ابر برچسب ها
آمار سايت